Girişimci Anneler – Anneysen.com

Aug 05, 2011 - 1 Yorum


www.Anneysen.com
iki girişimci annenin ortak ürünü. Aylin Çakır ve Pınar Şimşek’in 2010 yılının başlarında anneler ve anne adayları için kurdukları sosyal paylaşım sitesi. Bir buçuk senede hakikaten çok büyük bir yol katetmiş bir girişim. Şu anda Anneysen.com‘da aktif olarak 40,000 den fazla üye ve değişik alanlarda 64 uzman (evet, saydım) mevcut.

Anne ve anne adaylarına, annelik sürecinde destek olmak amacı taşıyan Anneysen.com, e-tohum tarafından 2010 yılının en iyi 15 internet girişiminden biri, innovate tarafından dünyadaki 100 başarılı girişimden Türkiye birincisi ve JCI tarafından düzenlenen genç girişimler yarışmasında Türkiye ikincisi seçilmiş.

Anneysen.com‘a üye olduğunuzda önce bir sürü anne ile tanışıyorsunuz. Sorunuz mu var, diyet, emzirme, uyku, sağlıklı beslenme gibi konularda soru sorabiliyorsunuz veya siz konuda tecrübeliyseniz diğer annelere destek olabiliyorsunuz. Farklı yaş gruplarından, farklı şehirlerden annelerle tanışabiliyor, ilgi duyduğunuz konulardaki gruplara katılabiliyorsunuz. Üye olmak ücretsiz ve çok basit.

Sorunuzun cevabı yoksa veya anne tecrübesini aşıyorsa, isterseniz çeşitli konulardaki 60 tan fazla uzmana danışarak, bilgi de alabiliyorsunuz. Anneysen.com‘da hali hazırda 50bin anne görüşü, anne yazıları, blog yazıları ve uzmanların cevap ve makaleleri ile oldukça büyük bir bilgi birikimi mevcut.

Anneysen.com‘da paylaşmak ve destek olmak dışında eğlenceli hizmetler de mevcut. Çocuğunuz için fotoğraf albümü yapabiliyor, bebek isimleri, çocuğunuzla burç uyumunuza bakabiliyor, yemek tarifi arayıp paylaşabiliyorsunuz. Benim en eğlenceli bulduğum kısım ise isim analizi. İsim analizine göre benim ismim:

Önsezileri güçlü, işlerini ağır yapan, neşeli, bolluk enerjisi olan, tereddütlü, konuşma ve yazma yetenekleri olan bir kişilik enerjisi verirmiş.

Tutmuş mu? Tutmuş gerçekten. Burçlar, çocuklarımızın karakterleri ve ebeveynler ile uyum yazımda bahsettiğim şeyler Anneysen.com ‘un Burç Uyumu kısmında aynen çıktı. Tavsiye ederim.

www.anneysen.com
Anneysen.com Facebook Hayran Sayfası


Etiketler: , ,

«       |       »
"Girişimci Anneler – Anneysen.com" için 1 Yorum yapılmış.

  1. Burcu Akpınar says:

    Orijinal bir şiir yazmak için pratik bir uygulama buldum:)
    Anneme anneler gününde güzel bir hediye almak istemekteyim. En güzeli bence ona uygun güzel bir şiir yazmak:)
    Aslında birkaç fikrim vardı ama facebook’ta bir uygulama kullanarak aroştiş şeklinde yazıcam şiirimi:)

    https://bitly.com/I1gwFy

Bir Yorum Yazın