En Çok Okunanlar

Mar 14, 2011 - 2 Yorum

En çok okunan yazılarım:

1. Bebeklerde geciken kaka problemi
01 Mar 2008,
Bu yazının bu kadar çok okunmasının sebebi bence çok sık rastlanan ama internette üzerinde fazla bilgi olmayan bir sağlık durumu olması. Özellikle yorumlara bakarsanız, bizim de bebeğimizde böyle bir durum var, doktorumuz normal dedi ama bu yazıya gelince hem yazınızdan hem de yorumlardan hakikaten rastlanılan bir durum olduğunu anladım ve rahatladım diyen çok.

2. Domatesler kış için nasıl saklanır?
24 Ağu 2009,
Kış üstü herkes domatesleri salça yapıyor herhalde.

3. Bebek Sağlığı – Burun akıntısı ve tıkanıklığına karşı
07 Kas 2007,
Yine bir sonbahar-kış favorisi. Biz her sene bunları yapıyoruz. İstisnasız, çok ihtiyaç duyulan bir liste olduğuna inanıyorum. Umarım faydası olur.

4. 18 aylık bebeğin günlük düzeni
29 May 2009,
Bu yazı benim blogumda kendi türünün tek örneği. Zaten bir soru üzerine cevap olarak yazmışım. Bunun dışında Kıpırcan ve Kımılnaz’ın ay ay neler yaptığının çetelesini tutan yazı hiç yazmadım. Genelde benim yazılarım problem, çözüm, pratik fikirler, hayatı kolaylaştırma üzerinedir. Ama merak edip karşılaştıran bayağı insan var sanırım.

5. Emzirme 5 – Anne sütünü artırmak
03 Ağu 2007,
Arkadaşımın bir lafı vardır, “Sütün bol olsun, bebişe löp löp et olsun.” diye. Emzirme macerası süresince “sütüm azaldı” diye anne sütünü artırmak için yapılacak şeyleri, yenilebilecek yiyecekleri ve içecekleri aramayan tek bir anne bile yoktur zannediyorum.

Google Analytics’te ise tüm zamanların (2006-2010) en çok okunan yazıları listesinde ise yukarıdaki listenin #2 ve #4 yerine şu yazılar var:

Bebek ve Çocuklar için pratik icatlar : Ya pratik ürünler arayan veya kendileri birşeyler icat edip piyasayı merak eden ebeveynlerin aramalarından bu sayfaya geliyor olsalar gerek. Yazının üzerinden 3 sene geçmiş. Bu arada daha ne çok pratik ürün çıktı. Ki çoğu da bizimkiler bebeklikten çıktığı için benim radarıma bile girmiyor bazen. Yeni ve güncel bir liste yapmak farz oldu şimdi.

Çin takvimindeki cinsiyet tahmini ne kadar tutuyor? Bu yazının güzelliği anket sonucunda. Sample size 1,500 kişiyi geçmiş. Ve oran çok uzun süredir 65% oranında tutuyor gösteriyor. Yani sadece başka her yerde bulabileceğiniz çin takvimini görmekle kalmayıp, tahmini doğru tutturma oranını da görüyorsunuz.

[wpp range=’all’ order_by=’views’]


Etiketler:
Kategoriler:

"En Çok Okunanlar" için 2 Yorum yapılmış.

  1. özlem says:

    okumak için sanırım mesaj atmam gerek 🙂

  2. Ebru Aldemir says:

    Merhabalar Pratikanne, linklerini takip etmek istiyorum. Mümkün müdür?

Bir Yorum Yazın