Blogger ve blogspot’ta problem mi var?

Jun 16, 2010 - 4 Yorum

Bu yazımı Google Reader’dan okuyabilen ancak internet tarayıcısında açamayanlar okuyucularım, vaktiniz varsa bana pratikanne@gmail.com a problem var diye mesaj atabilir misiniz? Mesajınızda problem http://www.pratikanne.com da mı yoksa http://pratikanne.blogspot.com da mı belirtirseniz sevinirim. Siz diğer blogspot.com uzantılı bloglara girebiliyor musunuz? Bazı okuyucularımdan bloguma giremediklerini belirten mesajlar aldım. Kendilerine de sordum ama problem google a gelen yasaktan blogspot un da etkilenmesinden mı kaynaklanıyor, yoksa başka bir sebepten mi keşfetmeye çalışıyorum. Bu arada Türkiye’de maps.google.com ve picasaweb’in Google’ın yasaklı IP leri arasında kaynayıp, açılamadığını duydum. Çocukların fotoğraflarını picasa ya yükleyip paylaşıyorduk. Nasıl olacak bilmem.

Bu da ağlanacak halimize gülmek için Milli Motor. Sağına soluna tıklayıp, aramak istediğiniz kelimeleri aramaktan çekinmeyin.


Etiketler:
Kategoriler: Aklımdan Geçenler

«       |       »
"Blogger ve blogspot’ta problem mi var?" için 4 Yorum yapılmış.

 1. Kaymacina says:

  Pratik annecim, picasa açılıyor merak etmme 🙂 sanide .com adresinden ve google readerdan rahatlıkla okuyorum ben şahsen 🙂 seviglerimle

 2. ycurl says:

  Gecen hafta google erisimi kapatilinca blogger ve picasa servisine erisilemiyordu sanirim. Benim de picasa'da koydugum resimler var. Ablam giremedigini soyledi ama dun denedik girebildi. Sanirim sayfana erisimin olmama sebebi odur gibime geliyor

 3. Pratik Anne says:

  Harun Bey,
  Tesekkurler. Ben ayarlarla oynamak yerine simdilik .com uzantili adresin yonlendirmesini kaldirdim. Turkiye'de olmadigim icin yapacagim ayar degisikliklerini kendim kontrol edemiyorum.

  Kaymacina,
  Cogu insan okuyamazsen senin okuyabilmen sanirim senin kendi internet girisindeki dns ayarlarin ile ilintili. Herkese dns ayarlarini degistirtmek yerine, boyle yaptim.

Bir Yorum Yazın