Girişimci Anneler – Girişimci Anne.com

Jul 22, 2011 - 1 Yorum


GirişimciAnne.com, eskiden Chicago’da oturan, sonra bizi bırakıp Türkiye’ye dönen çok sevdiğim bir arkadaşımın blogu. Çoğumuz (başta ben) aklına gelen fikirleri ya üşengeçlik, ya maaşlı işin rahatlığı veya becerememe korkusu ile bir kenara koyup, statükoya sıkı sıkı sarılmayı tercih ederken, o aklına gelen bir fikri hayata geçirmek için, yine çoğumuzun “bırakılır mı bu iş, deli misin? diyeceği bir işi bırakıp o fikri hayata geçirmek üzere kolları paçaları sıvayıp dereye dalan bir kadın girişimci. Aynı zamanda iki yaşındaki Demir’in annesi.

Başak pazarlama sektöründen. Kendisi ile aynı şirkette çalışmadık ama iki sene beraber festival komitesinde çalışırken el attığı bir işe kendini ne kadar adadığını çok iyi biliyorum. GirişimciAnne.com blogunda bizimle, Armut.com oluşumunu hayata geçirirken hem girişimci, hem de anne olarak yaşadıklarını ve edindiği tecrübeleri paylaşıyor.İşten ayrılma dönemini, kendi işini kuran birçalışan olarak yeni çalışma düzenini ve Türkiye’de yeni bir iş kurmanın teknik detaylarını GirişimciAnne.com takip edebileceğiz.

GirişimciAnne.com sadece kendi işini kurmak isteyenlere yol göstermekle kalmayıp, kafasında fikri olup içindeki memurdan kurtulamamış olan benim gibi fanilere de korkularını yenmesi için vesile olur diye umuyorum. Başak’a da Armut.com oluşumunda başarılar diliyorum.


Etiketler: , ,
Kategoriler: Tanıtım/Hediye

«       |       »
"Girişimci Anneler – Girişimci Anne.com" için 1 Yorum yapılmış.

  1. Burcucuğum, güzel dileklerin için çok çok teşekkürler! Bambaşka birşeymiş bu girişim olayı, iyisiyle kotusuyle epey bir tecrube edindiriyor.

    armut.com’un nereye gideceğini de birlikte göreceğiz.

    Sevgiler…

Bir Yorum Yazın