Evimizdeki sonu gelmeyen dağınıklığın sorumluları bulundu

Apr 09, 2012 - 5 Yorum

Sevgili okurlarım kaç gündür bu evin dağınıklığı nasıl olur da hiç bitmez, toparlandık deyip arkamızı döndüğümüz anda nasıl sanki hiç el sürülmemiş gibi dağılır, akıl sır erdirememekte ve eşimle kafaları yemekteyiz. Mutfakta neredeyse günde 2 devir çalışan bulaşık makinasından mı başlayayım, boşalmadan tekrar dolan çamaşır sepetinden mi? Oyun alanlarını, elbise dolabının önlerini hiç sormayın. Tam evde bir koğuş asker saklandığından emin olmuştum ki, bu işin gerçek sorumlularını, çok kesin deliller ile açığa çıktı.

Bu delilleri ele geçirmem tamamen tesadüf eseridir. Savcıdan arama izni almamıştım, keza bu belgelerle yüzyüze geleceğimi tahmin bile etmemiştim. Bu kadar akıllı organize bir şebekenin böyle delilleri nasıl arkasında bıraktığını hala aklım almıyor ama bu belgeler inkar edilemez.

İşte, sevgili okurum, bizim evin içinde fırtınalar estiren, dolapların içinde bombalar patlatan, mutfaktan hortum, oyun odasından kasırga gibi geçerek beni ve eşimi inim inim inleten, evimizin her daim dağınık olmasının sorumluları ve ardında bıraktığı belgeler.

KAOSTA’nın hazırladığı, hangi alanları dağıtmakla sorumlu olduğunu gösteren bir belge. Belgelerden, evde bir hazine saklı olduğunu düşündükleri için etrafı devamlı talan ettiklerini tahmin ediyorum.

Organize suç ortağı SERSEMYUM, evi nasıl dağıtacaklarını gösteren bir haritaya imzasını atmış. Bu iki organize örgüt üyesi, evimize yerleştikleri yetmiyormuş gibi bir de utanmadan nüfusumuza geçirmişler kendilerini.

Ev işlerinden nasıl sıkıldıklarını itiraf eden bir belge bile hazırlamışlar. Yüzsüzlüğün bu kadarı.

Belgelerle bu canavarların evimizdeki varlığını kanıtladık ama nasıl kurtulacağız henüz bilmiyoruz. Eşim mutfağı topluyor, ben de çalışma odasını. Yardım edin. İmdaaat!

 

 

* Dip not: Belgeler tamamen gerçek ve sahicidir. Bu belgelerin içeriğini ve önemini daha iyi anlamak için Ev Canavarları Aile Rehberi kitaplarını okumanız tavsiye edilir.

Özetle KAOSTA: Dağınık Oda Canavarı ve SERSEMYUM: Saçma ve Akıldışı Davranışlar Canavarıdır.


Etiketler: ,
Kategoriler: Kütüphane, Sanat

«       |       »
"Evimizdeki sonu gelmeyen dağınıklığın sorumluları bulundu" için 5 Yorum yapılmış.

  1. Okurken pek eğlendim…lol :)….ama sizin halinizi düşünemiyorum…. zira ben de birazdan benim canavarın odasına el atacağım.Hepimize kolaylıklar 🙂

  2. Nilhan - Küçük Mucizem says:

    haha Sadettin Teksoy gibi belgelerle konuşuyorsun demek 🙂

  3. Bayıldım belgelere. Çok tatlı sizin çocuklar. O zeki yavruların dağınıklığını toplamak bile eğlencedir ya:)

  4. AycaC says:

    Gercekten boyle organize ceteye sahip olmak buyuk sans. Akilli cocuk, merakli olur, dagitir der ya eskiler, aynen o durum. Aferim kaosta ve sersemyum’a 🙂

Bir Yorum Yazın