Girişimci anneler

Dec 05, 2010 - 4 Yorum

Girişimci anneler serime birkaç yeni isimle devam ediyorum.

SLEEPY WRAP

Çalışan bir anne kendi yurtdışından getirttiği ve kullandığından beğendiği bu ürünün distribütörlüğünü almış. Wrap modeli bebek taşıyıcısı yurtdışında oldukça bilinen bir marka. Sleepy Wrap. Sleepy wrap ile ilgili bilmek isteyebileceğiniz herşey Sleepy Wrap blogunda. Bu taşıyıcıdan almak istiyorsanız, sipariş detayları burada.

http://sleepywrap2.blogspot.com/

KOŞAN TIRTIL

Çalışan başka bir anne, iş, eş, ev ve oğlundan arta kalan vaktimde biraz hayatına renk katmak adına birşeyler tasarlamaya başlamış. Bu ürün ve tasarımlarımı da Koşan Tırtıl bloğu üzerinde yayımlayıp satıyor. Yeni doğum yapmış annelere, hastane ziyaretinde hediye edilecek türden ürünler yapıyor. Araştırmasından, ürün seçimine, teminine, hazırlanması, süslenmesine kadar herşeyi ile kendi ilgileniyor.

http://www.kosantirtil.blogspot.com/

İNDİRİM İSTERİZ

İndirim İsteriz yeni ve farklı bir oluşum. Kapı kapı indirimde ürün aramak yerine istediğiniz üründe indirimi talep eden ve ayağına getirten okuyucu kitlesini bir araya getirmek amacı ile kurulmuş. Gidin bakın. İndiriminizi isteyin ve alın.

http://www.indirimisteriz.biz/

OTRİBEBE Burun Temizleyicisi

Bu ürün girişimci annelerden değil ama benim çocuklara kullandığım ve beğendiğim için başka annelere de faydası olsun diye Pratik Ürünler dükkanına getirdiğim bir ürünün (Nosefrida) benzeri. Türkiye’de mevcut ve satışta. Bilgilerinize.


Etiketler: ,

«       |       »
"Girişimci anneler" için 4 Yorum yapılmış.

 1. Evren says:

  Bu Otribebeyi bize babam getirmişti. Mükemmel bir ürün, 2 sene kullandık ve öyle rahat ettik ki… herkese tavsiye ederim.

 2. Evren says:

  Bir de diyecektim ki, Amerika'da o yeşil balon gibi şeyleri öneriyor doktorlar, ya da biz kasabada olduğumuz için öyle… neyse. Onlar hiçbir işe yaramadığı gibi çocuğa da acı çektiriyor. Diyecektim ki, buradaki CVS'lere getirtsen bu ürünü çok faydalı bir şey olabilir. Ben ilk 2 yıl kullanırken bunun hayalini kurmuştum da 😛

 3. Pratik Anne says:

  Evren,
  Otribebe'nin buradaki ablasi Nosefrida oluyor zaten. Ben 3 senedir onu kullaniyorum. Amazon.com'da mevcut. CVS lere kadar yayginlasmismidir bilemem. belki babies'r us lara dusmustur aa biz orayi outgrow edeli cok oldu.

 4. Anonymous says:

  ah otribebe. mükemmelsin. 3 sene önce yoktu, şimdi 2 aylık bir bebepğim var, mükemmel bir ürün

Bir Yorum Yazın