PratikAnne.com Blog Ödülleri’nde oylarınızı bekliyor

Nov 22, 2011 - 6 Yorum

Toplamda 1421 blogun katıldığı Blog Ödüllerini eminim diğer takip ettiğimiz katılımcı bloglardan da duymuşsunuzdur. Ben de ilk defa PratikAnne.com olarak, Aile blogları kategorisinde Blog Ödülleri yarışmasına katıldım.

Beni takip eden ve beğenen okurlarımın oylarını bekliyorum. Oy vermek için PratikAnne.com‘un ana sayfasının sağ üstünde gördüğünüz kutunun altındaki oy ver kutusuna veya bu linke tıklarsanız gideceğiniz sayfada oy ver kutusuna tıkladıktan sonra, oy verme işlemini tamamlamak için gelen sayfadan ya Facebook ile giriş yapıyorsunuz veya kayıt oluyorsunuz. Bu giriş veya kayıt işlemi tamamlanınca oyunuzu vermiş oluyorsunuz, işlemin tamamlandığını yeşil oy ver kutusunun, vazgeç’e dönmesi ile teyid edebilirsiniz. Ondan sonra ellemeyin.:)

Her kategoride üç adaya oy verebiliyorsunuz. Toplam 15 kategori var ve her kategoride bildiğim ve yeni keşfettiğim birçok blog var.

Oylarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Bu yarışmaya katılmamın esas amacı PratikAnne.com u farklı çevrelerde duyurmak ve tanıtmak olduğu için, blogumu ve bu yarışmaya katıldığımı anne, baba, anne/baba adayı, anneanne,babaanne, dede, hala, teyze, amca, dayı ve çocuklu hayatın içinde olan tüm tanıdıklarınıza duyurursanız çok müteşekkir olacağım. Blogumun içeriğinin herkese bir şekilde faydalı olacağına inandığımdan eminim haberdar ettiğiniz kişiler de memnun olacaktır. Çok teşekkürler.

Oy vermek için tık tık


Etiketler: ,

«       |       »
"PratikAnne.com Blog Ödülleri’nde oylarınızı bekliyor" için 6 Yorum yapılmış.

 1. Zeynep says:

  coktaan verdim bile 🙂

 2. Pratik Anneee, oyumu size verdimmm.
  sizi sürekli takip eden 10 aylık bir kız bebek annesi olarak pratik fikirlerinizi hoop diye yutarken size oy vermemem mümküün değildi..
  Umarım sizin için çok iyi bir sonuç çıkacak blog ödülü taa sizin oralara gelecek…

 3. ozguranne says:

  oy verdik, severek okuyoruz:)
  umarim 1. olur. gonlumuzun 1.si cunku:)

 4. pinar says:

  bu kadar beğenerek takip edip çokça faydalandığım bu bloga oy vermek benim için zevkti. Sevgiler

 5. narsistanbul says:

  verdim, favorielrime de ekledim, bir de öp butonu olsa öpücük de kondurucaktım ama yok:)

  sevgiler
  selcen

Bir Yorum Yazın