Girişimci Anneler – Sanal Bebek Mağazası

Oct 09, 2010 - 4 Yorum

Tuna’nın annesi Hülya‘yı bir çoğunuz blogundan tanıyorsunuzdur. Eğitimi ve tecrübesi gazetecilik ve basın alanında olan Hülya’nın kaleminin ne kadar sağlam olduğunu da. Blogunun ve Tuna’nın maceralarının sıkı takipçisiyim.

Hülya, Tuna’nın doğumundan tam bir sene sonra Sanal Bebek Mağazasını açıp bazıları Türkiye’de çok kolay bulunmayan bazı hamile ve anne/bebek ürünleri de dahil olmak üzere faydalı ürünler satmaya başladı. 1 sene içinde ürün kategorisi ve çeşidi oldukça genişleyen mağazada hamileliğinizden itibaren, doğumdan sonrasında uzun süreler ihtiyacınız olacak tüm pratik ürünleri bulabilirsiniz.

Favori kategorim sling yani kangurular. Sanal Bebek Mağazasında her türlü sling bulabilirsiniz. Wrap, Mei Tai, halka ve pouch sling‘lerden renk renk çeşit çeşit mevcut.

Emzirme önlüklüğünüzü ve de portatif mama sandalyenizi de alıp çantanıza attınız mı, artık eve girmenize bile gerek yok. İstediğiniz gibi istediğiniz kadar dolaşabilirsiniz.

Hülya ayrıca kendi blogunda değişik sling çeşitleri ile ilgili de çok detaylı bilgi vermiş. Hangisini alsam, nasıl kullanabilirim diye düşünenlere iyi bir kılavuz kaynak.

Tesadüfen Sanal Bebek Mağazası ve slinglerle ilgili yazım bebek giyme/taşıma haftasına denk geldi. Bitmeden bebek giyme/taşıma haftanız kutlu olsun. Sanal Bebek Mağazasındaki gibi ürünlerle bebeğinizi çok rahat evde ve sokakta taşıyabilir, ev işlerinizi halledebilir ve dolaşabilirsiniz.


Etiketler: , , ,

«       |       »
"Girişimci Anneler – Sanal Bebek Mağazası" için 4 Yorum yapılmış.

 1. Hülyanın Tunası says:

  Çok utanarak okudum. Kulaklarım yanıyor hakkaten şu anda.
  Hamileliğimin ortalarında falan emzirme üzerine araştırırken senin blogunu keşfederek girmiştim blog dünyasına. Kımılnaz'ı yeni doğurmuştun. Sonra senden başka bloglara aktım, geçtim, araya karıştım. Milattır senin yazıların.
  Senin tarafından okunduğumu bilmek bile gurur vericiyken bu satırlar için ne diyeceğimi bilemedim.
  Çok teşekkürler

 2. Pratik Anne says:

  Niye utaniyorsun gulum? P.oposunu kaldirip millete lazim esyalari satan tukkani acan sensin 🙂
  Kar acikligin bol olsun.

 3. dağlar kızı says:

  Evet Hülya eline sağlık, satışın bol olsun. Ben de hep hayranlıkla izliyorum seni.

 4. Hülyanın Tunası says:

  ayşencim çok sağol.

Bir Yorum Yazın