Ürün Değerlendirme – Avon hazır yapışan oje bantları

Sep 11, 2006 - 1 Yorum

Eğer siz de benim gibi tırnaklarınıza oje sürdükten sonra 15 sn. bile hareket etmeden duramayan biriyseniz ve sürdüğünüz oje illaki çizik ve çentik içinde kalıyorsa hazır oje bantları (Avon INSTANT MANICURE Dry Nail Enamel Strips) tam size göre. Değişik renklerde yapışkan oje bantlarını tırnağınıza yapıştırıp arta kalan kısmı başka tırnağınızla veya törpü ile yırtarak neredeyse 5 dakika içinde çiziksiz manikürden çıkmış gibi ojeli tırnaklara sahip olabiliyorsunuz. Denedim, otobüste bile 5 dakikada yapıştırabiliyorsunuz. 2 hafta sağlam dayanıyor. Yıkanma ve ev işleri sırasınca çabucak da uçları gitmiyor. Sonra da asetonla çıkıyor. Tırnaklarınız kısa veya orta uzunlukta ise bir paketten en az 2 kullanımlık bant çıkıyor. Bazı büyük bantlar iki tırnağa birden yetiyor. Süper bir buluş. Tavsiye ederim.

Ekleme: Ben devamlı Avon ürünleri kullandığım için bize yakın oturan bir temsilciden alışveriş yapıyorum. Siparişimi internetten veriyorum ama bana ürünleri temsilci ulaştırıyor. Bildiğim kadarı ile internetten direk alabiliyorsunuz veya “find a representative” seçeneğini kullanabiliyorsunuz. Amazon.com da da bu ürün mevcut.

Güncelleme: Artık ben kendim Avon Temsilcisi oldum. (Amerika’da) Alışveriş etmek isteyenler benim e-dükkanımı gezebilirler.

Bu da ilginizi çekebilir:  Ürün Değerlendirme - Katı Meyve Sıkacağı

Etiketler: ,
Kategoriler: Güzellik

Benzer Yazılar:
 • Atta çantanızda neler var?
 • Beğendiğim Avon Ürünleri – Kız çocuklarına bebek
 • Beğendiğim Avon Ürünleri – Kış ve soğuğa karşı cildinizi koruyan ürünler
 • Beğendiğim Avon Ürünleri – Vücut Bakımı
 • Beğendiğim Avon Ürünleri – Saç Bakımı

 • «       |       »
  "Ürün Değerlendirme – Avon hazır yapışan oje bantları" için 1 Yorum yapılmış.

  1. Anonymous says:

   INTERNET UZERINDEN MI ALDINIZ

  Bir Yorum Yazın

  designed by GeCe for personal use of Pratik Anne