Ürün Değerlendirme – Avon hazır yapışan oje bantları

Sep 11, 2006 - 1 Yorum

Eğer siz de benim gibi tırnaklarınıza oje sürdükten sonra 15 sn. bile hareket etmeden duramayan biriyseniz ve sürdüğünüz oje illaki çizik ve çentik içinde kalıyorsa hazır oje bantları (Avon INSTANT MANICURE Dry Nail Enamel Strips) tam size göre. Değişik renklerde yapışkan oje bantlarını tırnağınıza yapıştırıp arta kalan kısmı başka tırnağınızla veya törpü ile yırtarak neredeyse 5 dakika içinde çiziksiz manikürden çıkmış gibi ojeli tırnaklara sahip olabiliyorsunuz. Denedim, otobüste bile 5 dakikada yapıştırabiliyorsunuz. 2 hafta sağlam dayanıyor. Yıkanma ve ev işleri sırasınca çabucak da uçları gitmiyor. Sonra da asetonla çıkıyor. Tırnaklarınız kısa veya orta uzunlukta ise bir paketten en az 2 kullanımlık bant çıkıyor. Bazı büyük bantlar iki tırnağa birden yetiyor. Süper bir buluş. Tavsiye ederim.

Ekleme: Ben devamlı Avon ürünleri kullandığım için bize yakın oturan bir temsilciden alışveriş yapıyorum. Siparişimi internetten veriyorum ama bana ürünleri temsilci ulaştırıyor. Bildiğim kadarı ile internetten direk alabiliyorsunuz veya “find a representative” seçeneğini kullanabiliyorsunuz. Amazon.com da da bu ürün mevcut.

Güncelleme: Artık ben kendim Avon Temsilcisi oldum. (Amerika’da) Alışveriş etmek isteyenler benim e-dükkanımı gezebilirler.


Etiketler: ,
Kategoriler: Güzellik

«       |       »
"Ürün Değerlendirme – Avon hazır yapışan oje bantları" için 1 Yorum yapılmış.

  1. Anonymous says:

    INTERNET UZERINDEN MI ALDINIZ

Bir Yorum Yazın