Pratik Anne yazılarını takip etmek için

May 13, 2012 - 2 Yorum

Pratik Anne’yi, seneleeeer evvel blogpost’ta yazmaya başladım. Sonra blogspot altyapısında kendi adına geçti. Geçen yıl blogspot 3. kez abuk subuk sebeplerden kapatılınca inadı bırakıp wordpress altyapısına geçtim. Bu arada blogspot ortamında varolan birçok şey hem farklı altyapıya geçtiğim, hem de artık google herşeyi G+ altında birleştirmek istediği için değişti.

Bu değişikliklerin başında Google Friend Connect geliyor. Eğer Pratik Anne’yi Google Friend Connect’ten takip ediyorduysanız, artık bu mümkün değil. Google FC “bu hizmeti blogger dışındaki blog ve sitelere kaldırdık, G+ ortamında kaynaşın” der. Dolayısı ile Google FC’den Pratik Anne’ye kayıtlı- benim en son bildiğim – 1,000 in üstünde okur, artık güncel Pratik Anne yazılarını okuyucularında veya blogger sayfalarında göremeyecek.

Bu yüzden aşağıdaki kayıt yöntemlerinden biri ile kaydınızı güncellemenizi rica ediyorum:

Yazılar e-mail adresinize postalansın: Sağ kolondaki YAZILAR E-POSTA KUTUSUNA GELSİN yazısının altındaki kutuya veya bu bağlantıdaki kutuya e-posta adresinizi yazın, çıkan pencerede spam engelleyici mavi kod sözcüğünü alttaki kutuya yazın ve kayıt ol a basın. Akabinde posta kutunuza “Pratik Anne bloguna kaydinizi teyid ediniz” başlıklı bir e-posta gelecek. Bu gönderideki linke tıkladığınızda kayıt işleminiz tamamlanacak ve yazılar yayına girdiği anda posta kutunuzda sizi bekleyecek. Kayıt işlemini başlatmış ama teyid aşamasını tamamlamamış okuyucularım var. “Kayıt oldum ama yazılar hala gelmiyor” diyorsanız, teyid e-postasını açıp onay bağlantısına tıklayın.

Google Reader gibi okuyuculardan veya benzeri RSS beslemesine kayıt olarak takip edebilirsiniz. Besleme adresi https://pratikanne.com/feed. Bağlantıya tıklayıp kayıt olun.

Sosyal ağlardan takip edebilirsiniz: Facebook ve G+ sayfalarımda, yazdığım yazılar güncel olarak yayınlanıyor. Ayrıca beğendiğim başka bloglardan güzel yazılar, anne babaları ilgilendiren haberler ve etkinlikleri de duyurmaya çalışıyorum.

Diğer bütün sosyal ve paylaşım ağlarındaki adreslerim İletişim sayfasında listeli. Hangi kapıyı açsaniz ben oradayım.

Takipte olun, kafanızdan geçenleri yorumlara yazın, sorunuz varsa sorun. Güzel paylaşımlara devam edelim.


Etiketler:
Kategoriler: Havadisler

«       |       »
"Pratik Anne yazılarını takip etmek için" için 2 Yorum yapılmış.

  1. Cocuklacocuk says:

    Biz Readerdan takip ediyoruz Pratik annem 🙂

Bir Yorum Yazın