Beğendiğim Avon Ürünleri – Kız çocuklarına bebek

Nov 12, 2009 - 2 Yorum


3-4 hafta oluyor sanırım Avon’un yılbaşı hediyesi kapsamında verdiği, yukarıda resimdeki Madame Alexander Doll bebeklerin 3 ünü birden sipariş vermiştim. Tanesi $49, katalogdan başka alışveriş yaparsanız $29. Yani bir taşla iki kuş. Hem anne güzel ve bakımlı olsun, hem kızı yılbaşında mutlu olsun.


Bebek bir iki gün sonra geldi. Harika birşey. Kımılnaz’ın yarısı kadar zaten (boyu 18″). Üçünü birden aldım vama sadece birini ortaya çıkardım, gerisi stokta.


Siparişi vermemle aynı zamanlarda Chicago downtown’da şu çok bahsini duyduğumuz American Girl Place’in önünden geçerken haydi içeri girelim dedik. Benim duyguğum bu bebeklerin çok popüler olduğu, dükkanda sadece bebek satılmadığı, bebeklere aksesuarlar, elbiselerin, eşyalarının satıldığı, bebek kuaförünün olduğu, doğumgünlerinde partilerin yapıldığı falandı. Hakikaten kocaman mağaza. Envai çeşit tarihten esinlenilmiş bebekler var.

Ama ben bebeklerin bu kadar pahalı olduğunun farkında değildim. Önce elbiselerin $25-$30 olduğu dikkatimi çekti. Sonra bebeklerin fiyatını görünce birden gözümün önüne her downtown a inişimde annelerin elinde koca koca American Girl Place torbaları ve kollarının altında bebekleri ile dolaşan 10 yaş altı kızlar geldi. İnanamadım.

Madame Alexander Doll bebekler ile aradaki $100 neyin farkı anlayamadım ama ben kendi alışverişimden çok memnun kaldım. Bu kampanya bir iki katalog daha geçerli. Sonra bir daha bu bebek sunulmayacakmış.

Çocuklarınıza doğumgünü hediyesi stoklamak istiyorsanız, yılbaşı hediyesi bebek alacaksanız, arkadaşlarınızın kız çocuklarına bebek almayı düşünüyorduysanız bu fırsatı kaçırmayın derim. Ayrıca bebeklerin kıyafetleri bir örnek kız çocupu kıyafetleri de var.

Avon e-dükkanım için buraya tıklayın. Chicago’dan uzak oturuyorsanız bile bedava gönderi ile kapınıza alabilirsiniz.

Bu ve diğer tüm Avon alışverişlerinizde bedava direk teslim kuponu “FSWER”.

Diğer kullanıp beğendiğim Avon ürünleri ve yorumlarım için buraya tık.


Etiketler: , ,
Kategoriler: Güzellik

«       |       »
"Beğendiğim Avon Ürünleri – Kız çocuklarına bebek" için 2 Yorum yapılmış.

 1. AYFER says:

  Merhaba,
  yazılarınızı büyük zevkle okuyor çok da faydalanıyorum.
  Sizden ricam: Amerika'daki UGG bot, İPOD fiyatlarını bana bildirmeniz.
  Buna göre sizden bu ürünleri sipariş edebilir miyim?

 2. Rana Eslem GULMEZ says:

  sari sacli olan bebgi kizima almak istiyorum eminerkek@hotmail.com adresime mail atarsaniz sevinirim..

Bir Yorum Yazın