Evdeki malzemelerden oyuncak – Tuzluk deliklerinden kürdan geçirme

Jan 28, 2009 - 4 Yorum“Azıcık sakin oturup paylaşamadığınız oyuncaklarınızdan uzaklaşın; eliniz oyalansın ve sakin sakin oturun dediğim” zaman bu geniş delikli baharatlıkları ve kürdanları veriyorum. Kapaklarını da açıp kapatabiliyorlar. Kürdanları deliklerden at, kapağı aç, ters çevir boşalt, tekrar kürdan doldur.

Kıpırcan 3.5 yaş – Kımılnaz 13 ay


Etiketler: ,
Kategoriler: Oyun

«       |       »
"Evdeki malzemelerden oyuncak – Tuzluk deliklerinden kürdan geçirme" için 4 Yorum yapılmış.

 1. huysuz says:

  merhaba, birşey merak ettim: kımılnaz kürdanları ısırıp yutmaya çalışmıyor mu? ben de bu tarz bir aktiviteyi çok hoş ve eğitici bulmama rağmen, efe (neredeyse 13 aylık) herşeyi ağzına soktuğu için güvenip de eline veremiyorum doğrusu. (oral dönemin 18 aylığa kadar sürdüğünü söylüyor pedagoglar, sanırım efe sonuna kadar kullanacak bu süreyi)

 2. Güneş says:

  Bravo kımılnaza,sıkılmadan yapmış,begüm şu an kaşığı ağzına isabet ettiremeyince sinirleniyor 🙂

 3. KEO says:

  biz de keyifle ve sayarak oynuyoruz, 10 kürdan sayılı, oyun bitince güvenlik açısından yine sayılıp hepsi tam mı bakıp gözden uzak bir yere kaldırılıyor.listemde şimdi 2 farklı kapak rengi ve 2farklı renkte çubuklar var…

 4. Pratik Anne says:

  Huysuz,
  Ela agzina goturmuyor. Abisini taklit ettiginde mi olsa gerek yoska zaten agzina cok fazla oyuncak, esya sokmayisindan mi bilmiyorum. Onunla birlikte sen de oyna. Ogretmek icin degil, yaninda oyna. Gorerek taklitle ogreniyorlar cunku.

Bir Yorum Yazın