5. Chicago Türk Festivali

May 17, 2007 - 4 Yorum

5. Şikago Türk Festivali 30 Mayıs – 2 Haziran tarihlerinde şehir merkezinde Daley Plaza da yapılacak. Ben de 2 Haziran Cumartesi günü bir aksilik çıkmazsa Bonbon Kids Dergisinin katkıları ile kurulan Çocuk Etkinlikleri Çadırında yavrularla oynuyor olacağım. Bütün civar eyaletlerdeki aileleri ve çocukları bekliyoruz.

Ayrıca Festivalin esas amacı ülkemizi Amerikalılara tanıtmak olduğu için lütfen aşağıdaki mesajı okuyun ve linki kullanarak tüm iş arkadaşı, okul arkadaşı, konu komşu, aile, akraba ve herkese duyuruyu gönderin. Ne kadar çok insana ulaşırsak festival komitesinin çabalarına o kadar değmiş oluyor.

Yardımlarınız için şimdiden tesekkür ediyorum. Gelecek olanlarla festival alanında görüşmek üzere.

FESTİVAL HAZIRLIK KOMİTESİNDEN DUYURU

Daley Plaza’da 30 Mayıs – 2 Haziran, 2007 tarihleri arasinda gerçekleşecek olan 5. Şikago Türk Festivalimizin hazırlıkları devam ederken özellikle bu hafta afiş ve broşür dağıtımı için sizlerin yardımlarına ihtiyacımız olacak. Afişleri işyeri ve okullarınıza asmanız rica olunur. Lütfen unutmayalım, festival bilgilerini ne kadar çok kişiye iletebilirsek ülkemizin tanıtımına o denli hizmet etmiş olacağız.

Festival web-sitemizin http://chicagoturkishfestival.com/newsletter.htm sayfasinda Festivalle ilgili e-broşürü görebilirsiniz. Bir komite üyemizin hazırladığı bir yöntemle http://chicagoturkishfestival.com/newsletter.php sayfasından bu broşürü tüm dostlarınıza direk yollayabilirsiniz.

Broşürü yollamak için bu sayfadaki kutuya e-mail adreslerini virgülle ayrılmış veya her biri ayrı satırda olacak şekilde girip, “submit” edin. Eğer sizin yollamaya çalıştığınız kişiye daha önce e-broşür gitmişse, daha sonra yollananlardan tekrar gitmeyecektir.

Ayrıca, aşağıda ismi geçen üniversitelerde okuyan/çalışan ve de bize afiş/broşür dağıtımında yardımcı olmak isteyen kişilerin yilkin@hotmail.com adresine email atması rica olunur.

Çok teşekkür ederiz,
Festival Hazırlık Komitesi

• DePaul University
• Loyola University Chicago
• The University of Illinois at Chicago
• Northeastern University
• Southern Illinois University

Chicago Dışındaki okullar:
• University of Indiana
• Notre-Dame
• Urbana-Champaign
• Iowa State


Etiketler: ,
Kategoriler: Havadisler

«       |       »
"5. Chicago Türk Festivali" için 4 Yorum yapılmış.

 1. Calisan Anne says:

  Pratik annecim, duyurunuz yeni web sitemize haber olarak eklenmiştir. Amerika’dan göndereceğiniz çocuk aktiviteleri haberleri için de tarafınız görevlendirilmiştir. Sevgiler,

  http://www.oyalamakagidi.com

 2. ASYA says:

  ne güzel böyle şeyler düzenlenmesi taa oralarda..çok sevindim ve gurur duydum sizlerle..

 3. Pratik Anne says:

  Calisan anne,
  Cok tesekkurler. Yeni siten hayirli ugurlu olsun. Cok guzel olmus, ellerine saglik.
  Asya,
  Cok tesekkurler.

 4. sumuklubocek says:

  umuyorum guzel bir festival olur…
  bir gozlem: ismi gecen universitelerden birinin adi northeastern degil Northwestern olacak sanirim, Northeastern universitesi Boston’da cunku, karisiklik olmasin 😉

Bir Yorum Yazın