Yasal Uyarı

Jun 15, 2011 - 0 Yorum

Pratik Anne” ismi tescilli markadır. Türk Patent Enstitüsü tarafından blog sahibine tescillidir. Izinsiz kullanılamaz.

Pratik Anne blogunda yazılan yazıların hakkı blog yazarına aittir. Yazılarda bulunan, yazarın kendisine ait olmayan bilgi ve fikirler kaynak gösterilerek kullanılmıştır. Bu yazıların izinsiz alınması, kopyalanması, başka bir imza ile izinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanması ve hatta başka isimle başka kişiler tarafından yazılmış gibi gösterilmesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Faydalı bilgiler benim tekelimde olmayacağı ve yazılarımı zaten herkesin okuması amacıyla internet ortamına koyduğumdan, izin dahilinde “alıntı” yapılabilir. Bu gibi durumlarda pratikanne@gmail.com a haber verip, yayınlandığı yerde blogumu görünür ve okunur şekinde kaynak göstermeniz önemle rica olunur. Aksi takdirde yaptığınız alıntı değil çalıntı olur.

Sağlık ile ilgili konularda yazdığım yazılar tecrübelerimden oluşup, bilgi ve fikir vermek amacıyla yazılmıştır. Doktor veya tıbbi ehliyete sahip başka bir kişinin tavsiyesi niteliğinde değildir. Lütfen sağlık konularında öncelikle doktorunuza danışınız.

Copyright © 2005-2012 Pratik Anne


Etiketler:
Kategoriler:

Bir Yorum Yazın