Göztepe’de çocuklar için araba pisti

May 16, 2011 - 3 Yorum

İstanbul’da çocuklarla gezmeye devam ediyoruz. 3 senedir Kıpırcan’ın en favori parklarından biri Göztepe Parkının hemen yanındaki Çocuk Trafik Eğitim Parkı. Burada çocuk boyu akülü arabalarla çocuk boyu caddelerde dolaşabiliyorsunuz. Park sahil yolundan Göztepe parkına giderken, parka gelmeden hemen ilk sokakta. Halı saha ve teniz kortlarının yanında.

Parkın yanında cafe de var. Çocuğunuzun peşinden koşma ihtiyacı duymuyorsanız cafe’de oturabilirsiniz. Arabalar 3-7 yaş çocuklara uygun. Anladığım kadarı ile buraya okullar öğrencilerini getirip uygulamalı eğitim alıyorlar. Biz sadece eğlencesine gitik.

Kıpırcan artık profesyonel olmuş. Kımılnaz da dün ilk defa bindi akülü arabaya. Çok eğlendi ikisi de. Bize de spor oldu.

Çocuk Trafik Eğitim Parkı
Adres: Göztepe Mah. Kavaklı Sok. Bedaş Bitişiği
Kadıköy/İstanbul 0216 467 64 37


Etiketler: , ,
Kategoriler: Faaliyetler, Seyahat

«       |       »
"Göztepe’de çocuklar için araba pisti" için 3 Yorum yapılmış.

 1. Şeyma says:

  Çok güzelmiş, giriş ücretli mi? Bir de kendi akülü arabamızı götürüp binebilir miyiz?

  • Pratik Anne says:

   Giris degil de arabalari kullanmak ucretli. Ucret saate bagli. Kendi arabanizi goturunce ne oluyor bilmiyorum. Gidip sormak lazim.

 2. seyma says:

  biz buraya gittik … cocuklar eğlendi. ama ilgilenen çalışanlar öğretmenlere çok saygısız davranıyorlar ıkı kere gıttık ıkısındede aynı… hıcte cafede oturmaya gerek yok deıl tabırıne katılmyorum cunku ılgılenen beyefendı cocukları cagırmamız konusunda bızı uyardı. , pıstten cocukları bız topladık….
  hıc memnun kalmadık. kımseye de tavsıye etmıyorum.
  yetkılı kısılere de sıkayette bulunucaz.

Bir Yorum Yazın