Gökdelenin tepesine 80 kat

Jan 04, 2011 - 4 Yorum

4 sene evvel Kıpırcan’ın doğumundan sonra hem spor olsun hem de önemini çok yakından bildiğim bir amaca faydam olsun diye Avon Meme Kanseri yürüyüşüne katılmıştım.

Kaç senedir aklımda olan, Chicago’daki çocuk hastanesi (Children’s Memorial) yararına yapılan Kohl’s Step Up for Kids merdiven tırmanmasına sonunda bu sene yazıldım. Kıpırcan’ın geniz eti / bademcik ameliyatı da dahil olmak üzere hastaneye ara ara gidip geliyorduk. Gözün gördüğüne gönül bir şekilde yardım etmek istiyor. Yine hem faydam olsun, hem spor olsun diye giriştim bu işe.

Boru değil, 80 kat ama kaç zamandır spor yaptığım için çok helak olmayacağımı ümit ediyorum. Kayıt olduğumdan beri spor / egzersiz yoğunluğunu artırdım. Anladığım kadarı ile Avon yürüyüşü gibi dinlene dinlene yapabileceğim bir tırmanış. Yine de önümüzdeki 4 hafta, antrenman bab’ında downtown’da gökdelenlerde oturan arkadaşların evlerine merdivenden tırmanmaya talibim.

Amerikadaki okurlarımdan 80 kat çıkmama (ve tabi çocuk hastanesinin çocuk ve aile hizmetleri bölümüne) maddi destek çıkmak isteyenler olursa, Kohl’s Step Up For Kid’s kişisel sayfamdan bağış yapabilirsiniz. Sayfada toplanan bağışların nerelere, nasıl kullanılacağı yazıyor.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.


Etiketler: ,
Kategoriler: Sosyal Sorumluluk

«       |       »
"Gökdelenin tepesine 80 kat" için 4 Yorum yapılmış.

 1. blogcuanne.com says:

  Süpermiş. Arkandayım (sanal olarak, yoksa öldürseler çıkamam 80 katı!)

 2. sirinanne says:

  80 kat!
  Emin misiniz?
  🙂

 3. lavantalimon says:

  Dilzerine dikkat et:)9süper yaparsın sen :))başarılar.

 4. Hayat güzeldir.. says:

  Cok güzel bir gönüllülük projesi çok takdir ettim sizi.. Başarılar ve kolaylıklar dilerim. Sevgiler, Pınar

Bir Yorum Yazın