Okumalarım

Mar 09, 2010 - 11 Yorum

Deliler gibi kitap okuduğumu ve sesli kitap dinlediğimi yazmıştım.

Doktora öğrencisi gibi oldum. Yorumlarım, uygulamalarım ve tecrübelerim pek yakında tez haline getireceğim. Pek yakında bu blogda böyle seminer kıvamında kitap yorumları bulabilirsiniz.
Bunlar da sözüm ona okunacaklar. Bir kısmı eskiden okunmuş olanlar da var aralarında. Daha D&R hesabımda alınmak üzere bekleyenleri saymıyorum. Bloglarınızda kitap tavsiye etmeyin artık lütfen. Yoksa sonum kötü.

Sadece çocuk yetiştirme ile ilgili kitaplar okumuyorum tabiki. Bunlar da kendi ruhuma. Eckhart Tolle’un kitaplarını satın almıştım ama dikiş dikerken, spor yaparken iPod’dan dinledim.

Bunlar de sadece zevkine okuduklarım.


Etiketler:
Kategoriler: Kütüphane

«       |       »
"Okumalarım" için 11 Yorum yapılmış.

 1. elif ada says:

  Himm bu kitaplar oyle guzel gorunuyor ki istahim kabardi. Ben, sahsen senin tezini okumayi cok isterim…

 2. mysky says:

  Bekleyenler içinden öncelikli SUMMERHILL'i okumanızı tavsiye ederim.

  Sevgilerimle
  Ebru Denizeri
  İzmir

 3. ElfAna says:

  Pek guzel bir haber. Bekliyorum:)

 4. mesecina says:

  evrenden torpilim var'ı tavsiye ediyormusun çok merak ettim. eşim tavsiye üzerine alıp 5-10 sayfa okuyup bıraktı da. Benimde elim gitmiyor şimdi kitaba. Birde öcelikle çocuklarla ilgili beğendiğin kitaplardan başlarsan sevinirim;)

 5. nohut oda says:

  kolay gelsin ..ne diyelim..
  seslı kıtap degılde seslı gazete tam benlık..

 6. Magissa says:

  Ust uste duran kitaplar kadasr istah acan manzara azdir bence de. 🙂

 7. pelin says:

  sesli kitaları nasıl temin edebiliriz ?

 8. Pratik Anne says:

  Mesecina,
  ETV i tavsiye ederim. Cok cabuk okunuyor. Daha evvel kisisel gelisim, olumlu dusunce tarzi kitaplar okuduysan cok farkli birsey getirmiyor. ben Antony Robbins in Personal Power i ile Secret arasi bir karisim olarak buldum. Ama yine de iyi ki okumusum dedim. Insani tekrar harekete geciriyor. Ayrica pratik uygulama yontemleri de guzel.

  Nohut Oda ve Pelin,
  Sesli kitaplari ya kutuphane'den istedigim audiobook DVD sini alip bilgisayarima indiriyorum. veya rapidlibrary.com dan arayip varsa oradan indiriyorum. Turkce sesli kitap aramadim hic.

  Magissa,
  Cok guzel soylemissin. Bazen sirf bu yuzden kitaplari kutuphaneden alip hep gorebilecegim yerlere kule gibi diziyorum. Annem hasta oluyor ama dedigin gibi o kuleyi seyretmenin zevki baska.

 9. özge says:

  merhaba,

  kızımı yetiştiriyorm kitabını tavsiye edermisinz

 10. Berniko says:

  Merhaba,

  Blogunuzu bir süredir takip ediyorum. Başka annelerin de benimle aynı tecrübeleri paylaştığını ve sorunları nasıl aştıklarını görmek beni rahatlatıyor.Çok teşekkürler

  Geçenlerde Mine İzgi’nin Oğlumu yetiştiriyorum kitabını aldım. Çok zamanım yoktu, kitabın adı beni çekti sanırım. Kitabın sadece birkaç sayfasını okudum. Gördüğüm kadarı ile kitap biraz dini ağırlıklı. Kullanılan kaynakların içerisinde yabancı yazarların yanında bir cemaat liderinin de adı geçiyordu. Önyargılı olduğumu kabul ediyorum ama bu sebeple içimdeki kitabı okuma isteği birdenbire kayboldu.

Bir Yorum Yazın