Sevdiğim bloglar

Feb 18, 2009 - 7 Yorum

Sevgili Acqua sevdiği bloglar arasına Pratik Anne blogunu da eklemiş. Klasik olacak ama çok sevindim. 😀 Çok teşekkür ediyorum. Ben de düzenli olarak senin blogunu takip ediyorum Acqua cığım. Google Reader sağolsun. Bir de yorum yazma imkanı sağlasa, oradan çıkmadan herkesi takip edebileceğim.

Ben aslında çok blog takip ediyorum. Hem de severek. Anne blogları başta. Çünkü herkesten yeni birşeyler öğreniyorum. Şimdi baktım, 87 blog takip ediyormuşum. Çok meraklıyım sanırım.

Bu kadar blog arasından 7 tanesi seçmesi kolay olmayacak. Ama benim için en öne çıkanlar şunlar bloglar (sıralama farkı olmaksızın)

1. Hastalardan Öğrendiklerim
2. Aslıberry
3. Portakal Ağacı
4. Hafif Tarifler
5. Gece Yolculuğu
6. Kitubi
7. Pi-nik Kuş

Doktor Bey ve Aslı bu ödüle pek takarlar mı emin değilim. 🙂 Portakal Ağacını sevmeyen ve oradan hiç tarif yapmamış yoktur aramızda. Hafif Tarifleri yeni keşfettim ama bağımlısı oldum. Gece Yolcuğu da aileden artık ama akraba kadrosundan değil, hakikaten yazılarını çok güzel bulduğum için bu listede. Kitubi’yi anne olarak kendime çok yakın ve hatta benzer buluyorum.

Yeri gelmişken hatırlatma ekleyeyim. Sizi takip edebilmem için Linkler kısmında uygun kategoriye kendinizi ekleyiniz.

Şimdi herkese haber vermek lazım 😛


Etiketler:
Kategoriler: Aklımdan Geçenler

«       |       »
"Sevdiğim bloglar" için 7 Yorum yapılmış.

 1. Sabahnur says:

  Pratikcim ben de seni bu oyunda mimlemişim ama gelip haber vermedigim icin görmedin sanırım.

 2. Gülfem says:

  Bu ödüle layık görüldüğüm için çok teşekkür ederim:) Böyle kaliteli bir blog sahibesi tarafından beğenilmek ayrı bir güzel.

 3. MoonSun says:

  Merhaba Sevgili Pratik Anne, cok tesekkur ederim icten yorumun icin :)) seni hemen lsiteme keliyorum ben de :)) Kocaman sevgilerimi gonderiyorum sana :))

 4. www.Kitubi.com says:

  Pratik Anne’ciğim (komik oldu :)), Ilgaz’ın doğum günü, misafirler, ateşler derken Reader’ımı açamadım günlerdir. Gerçekten çok sevindim beni sevdiğin bloglar arasına eklediğine.

  Ben Kitubi’yi yazmaya başlamadığımda çok az anne bloğu vardı, Pratik Anne sayesinde çok şey öğrendim ben de. Şimdi çok güzel bloglar var izlenecek, bunun için de çok seviniyorum, işler her geçen gün kolaylaşıyor.

  Her soruna bir çözüm üretilmeli ve herkes bundan haberdar edilmeli değil mi? Yakınlarda olsak çok iyi anlaşırdık diye düşünmüştüm ben de hep 🙂

 5. AycA says:

  :=) ben uyanıklık edip tüm listeme verdim bu ödülü..:=)
  teşekkür ederim Burcucum ..
  Sizi çok öpüyorum

 6. asliberry says:

  Ne demek takarları mı? Bayılırım bile. Şımarırım da sonra. Çok çok teşekkür ederim.

 7. ssbb says:

  teşekkürler:)

Bir Yorum Yazın