Güncelleme

Nov 01, 2007 - 5 Yorum

Sonunda uzun zamandır yapamadığım bir işi hallettim. Blogumdaki Anniş, Bebiş ve Hamiş blog linklerini güncelledim. O kadar uzun zamandır yapmamışım ki hamişler doğurmuş bebekler 3-5 aylık olmuş. Yeni hamişler gelmiş. Çifte dikişler var birkaç tane. Onlar hala annişler sayfasında.

Bir de uzun süredir blogları düzenli gezemediğimden eskiden takip ettiğim blogger arkadaşlar şifre koymuşlar. Şimdiye kadar bunu kaçırdığıma göre pek yakında hiç takip edemeyebilirim diye annişleri rahatsız etmeyeyim. Umarım bütün annişler, bebişler ve hamişler sıhhattedirler, keyifler yerindedir.

Bu arada kaçırdığım ve linkler sayfama linkini eklememi isteyen veya tam tersi çıkmak isteyen varsa lütfen bana yazın.

Bu da ilginizi çekebilir:  Teşekkür ve yepyeni bir yıl bizi bekliyor

Etiketler:
Kategoriler: Aklımdan Geçenler

Benzer Yazılar:
 • Bloga yazmayı özlemek
 • Bizim bloga ne oldu?
 • Sekiz
 • Hayata devam etmek
 • Protesto

 • «       |       »
  "Güncelleme" için 5 Yorum yapılmış.

  1. Berilin Annesi says:

   Merhaba,
   Bir müddettir takip ediyorum sizi. Hatta bu yaz 3 yaşındaki kızımla yavaş yavaş, hızlı hızlı oyununu oynadık çokda faydasını gördük . çok teşekkürler. Şimdi de ikinci çocuğumuza karar verme aşamasındayız. Araları gerçi 4 yaş olacak ki umarım çok fazla sayılmaz bu fark.

   http://www.berilingunlugu.typepad.com isimli blogumda Beril ve kendimle ilgili yazıyorum. Beni de ekleyebilirseniz çok sevinirim.

  2. mesecina says:

   hamişlere benide kattığın için teşekkür ederim.Sevindim :)) Bende blogu ilk açtığımda takip ettiğim linkleri vermiştim ama zaman içinde bazı arkadaşlar hiç yazmamaya başlayınca ve de okuduğum bloglar günden güne çoğalınca linkleri kaldırdım. Nasıl olsa devamlı takip ettiğim sen ve diğer bloglar sık kullanılanlarda kayıtlı 🙂

  3. figen says:

   ay inşallah yakında bir şeyler olurda beni hem annişler hemde hamişler linkine katarsın:))şimdilik annişlerdeyim vede takipdeyim..

  4. funda says:

   merhaba
   herşey çok güzel gidiyor hamişlerden annişler kısmına geçmeyi sabırsızlıkla bekliyorum:)

  5. Mücevher Kutusu says:

   Bende eklenmek isterim. Sevgiler

  Bir Yorum Yazın

  designed by GeCe for personal use of Pratik Anne