İçimden Yemek Geldi ile Google + Hangout’dayiz

Nov 16, 2012 - 1 Yorum

Ülker İçim, dünyada ünlü isimlerin ve markaların kullandığı, canlı sohbet imkânı sunan Google + Hangout’u “ İçim’den yemek geldi” platformuna taşıyor.

Hızlı tüketim ürünleri sektöründe bu sistemi kullanan ilk marka olmaya hazırlanan Ülker İçim, 16 Kasım 2012 Cuma günü saat 14:00’te, Google+ Hangout aracılığıyla canlı yayında bir sohbet programı gerçekleştirecek, takipçileriyle yepyeni bir platformda buluşacak. Program, Youtube sayfasından canlı olarak isteyen herkes tarafından izlenebilecek. 30 dakika sürecek canlı yayında anne-çocuk blog yazarlarıyla keyifli bir sohbet gerçekleştirilecek ve Balkabaklı Peynirli Cheesecake tarifi paylaşılacak.

Google+ Hangout sayesinde etkinliğe farklı kıtalardan da blog yazarları katılacak ve aynı masadaymış gibi sohbet edecekler. Twitter, Google+ ve Facebook üzerinden takipçileriyle sürekli iletişim halinde olan Ülker İçim, canlı yayın izleyicilerine de bir sürpriz hazırladı. Program sırasında paylaşılacak şifreyi, verilecek linke giren izleyiciler yapılacak çekilişle hediye kazanacak.

Yayını canlı olarak buradan izleyebilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir:  Şimdiye Kadar Yedik; Ama Artık Yemezler!

Etiketler:
Kategoriler: Uncategorized

«       |       »
"İçimden Yemek Geldi ile Google + Hangout’dayiz" için 1 Yorum yapılmış.

  1. Şuuze says:

    Merhaba pratik anne 🙂 ben 4 aylık bir anneyim. Bir o kadar zamandır da bloğunu takip ediyorum. Birçok konuda senden bilgilendim ama yorum yapmadım hiç. Bugün İçim’in videosunda seni yeni görmüş olduğum için tanışıklık hissiyle yorum yapmak ihtiyacı hasıl oldu. 🙂 Verdiğin tüm bilgiler için teşekkürler…

Bir Yorum Yazın

designed by GeCe for personal use of Pratik Anne