Nehir için bir istek daha

Sep 06, 2010 - 6 Yorum
(Görsel: Olmadık İşler Peşinde)

Biliyorsunuz sevgili Nehir‘in tedavisi ve iyileşmesi için anne ve babası çok uğraştı. Varıyla yoğuyla derler ya. Bunun da yüklü bir masrafı vardı. Bugün Ayşe Arman’ın köşe yazısına göre bu konuda kendisinin başlattığı Yarım Kalan Hayatlar serisinine konu olan Nehir’in tedavisi için Henkel şirketi 20.000 ytl bağışlamış. Ayşe Arman da Nehir’in vefatını duymuş ve:

Sormak istedim, çünkü ben karar veremedim, bu söz konusu 20 bin lira, yine de Nehir’in hesabına mı yatırılmalı, yoksa Nehir’den hediye olarak bir başka yardıma ihtiyacı olan birine mi verilmeli…Siz ne derseniz onu yapacağım:EVET Nehir’e…HAYIR ihtiyacı olan başka birine…”

yazmış. Eğer bu paranın tedavi masraflarını ödemelerine yardım için Nehir’in anne ve babasına gitmesi gerektiğine inanıyorsanız bu fikrinizi ona mail (aarman@hurriyet.com.tr) ya da sayfasındaki Benim Sayfam bölümüne yorum yoluyla belirtmenizi isteyeceğim.

Başlığa “EVET Nehir’e…” yazmayı unutmayın.

Sonuçta çoğumuz Nehir’in ailesine yardım etmeye çalıştık. Ortada bir masraf var. Keşke Nehir hayatta olsaydı. Şu durumda kendimiz yaptığımız yardımları geri almayı düşünmeyeceğimize göre vaktinde Bayazıt ailesine verilmesine karar verilen bu para da yine onlara gitmeli.

Bu da ilginizi çekebilir:  Enteresan şeyler bunlar - Bölüm II

Etiketler:
Kategoriler: Aklımdan Geçenler

Benzer Yazılar:
 • Bloga yazmayı özlemek
 • Bizim bloga ne oldu?
 • Sekiz
 • Hayata devam etmek
 • Protesto

 • «       |       »
  "Nehir için bir istek daha" için 6 Yorum yapılmış.

  1. betül says:

   bir saniye yani ayse arman böyle bir sorumu sormus simdi görüyorum.tavrinin cirkinligine hayran kaldim.hayir zaten tedavi icin borclari vs. olmasa bile bu para aileye verilmeli ve isterse aile bunu baska bir hastaya nehir adina vermeli yani buna karar vermek ayse armanami düser.nehir yok paraya ne olacak? ne cirkin soru cok cirkin…

  2. ZozaN says:

   kesinlikle katılıyorum sevgili betül'ün yazdıklarına.
   ne kadar yazık gittikçe duygusuzlaşıyor ve yüreklerimiz taş kesilmeye başlıyor nedense çok şaşırdım üzücü…….

  3. Mehtap Aydın says:

   bende cok ayıpladım ayse hanımı!
   çok yanlış bi düşünce tarzı var. biz onun gibi zengin olamadık!!bazı şeyleri düşünemiyebilir…ama hastaneler dünya para…bunu en azından bilir "insan"…

  4. Anonymous says:

   buna ne diye alet oluyor, bu salak kadinin ekmegine yag suruyorsunuz?!

  5. Anonymous says:

   tabi ki Nehir'e.. bunun tartışılması bile çok acı. Burcu

  6. ÇokBilmiş says:

   Haber verdiğiniz için teşekkürler…

  Bir Yorum Yazın

  designed by GeCe for personal use of Pratik Anne