İçime düşen boşluk

Sep 05, 2010 - 3 Yorum

Dün gece geç vakte kadar ayaktaydım. Dün Nehir için o kadar çok dua etmiştim ki, Zeynep Hanım’ın “Nehir’im borularından kurtulmak üzere, her şeyi çok güzel yaptı.” mesajında resmen sevinçten zıpladım. Nehir’ciğim mucize üstüne mucize gerçekleştiriyor dedim.

Mesajın altına yazılan yorumlardan bu mesajın ne manaya geldiğini idrak ettiğimde düştüğüm boşluğu tarif etmem imkansız. Yanlış anlamadır ümidi ile uyudum. Kötü rüya bitmiştir ümidi ile uyandım ama Zeynep Hanım’ın eklediği mesaj malesef korkulanı doğruladı.

Nehir’i mucize olarak düşünüyorum. Hiç görmediğim halde en yakın arkadaşımın çocuğu gibi sevdiğim, kuvvet abidesi mucize. Hep resimlerindeki güzel gülümsemesi ile aklımda. Annesinin her mesajında mücadelesine hayran kaldığım mucize.

Kelimeler kifayetsiz kalıyor.

Hiç unutmayacağım Nehir seni.

Dualarım hala senin ve ve o güzel ailen için.

Bu da ilginizi çekebilir:  Doğal enerji kaynaği

Etiketler:
Kategoriler: Aklımdan Geçenler

Benzer Yazılar:
 • Bloga yazmayı özlemek
 • Bizim bloga ne oldu?
 • Sekiz
 • Hayata devam etmek
 • Protesto

 • «       |       »
  "İçime düşen boşluk" için 3 Yorum yapılmış.

  1. İpoş'un Annesi says:

   Aynen dün bütün gece ekrana takılı kaldı gözlerim,sabaha kadar uyuyamadım.. hep ümit ettim mucize oldu dedim, ama sonra o haber.. içim öyle acıyor ki hiç tanımadığım ama bir o kadar yakınım Nehircik için.. sabır sabır diliyorum başta annesi olmak üzere tüm ailesi ve sevdiklerine..
   sözler anlamsız kalıyor, rahat uyu minik melek..

  2. Ozgur says:

   Inanilmaz uzgunum…Dun butun gun aklimdaydi kucuk Nehir.Ama hep boyle oluyor,icime dogmustu ve cok huzursuzdum.Babami kaybettigimde de boyle anlasilmaz bir mutsuzluk…Meger Nehir artik bizimle degil.

   Bunlari yazarken de kendimi tutamiyorum.Ailesi icin ne aci…
   Rahat uyu Nehir,artik hersey bitti.Dinlenebilirsin.

  3. Nur says:

   Butun gece agladim. Bir bir okudum yazilan yorumlari. Daha yeni duydugum halde Nehir'in hikayesini kendi yakinim gibi hissettim acilarini. Benim inancim: Simdi Nehir acilarindan arinmis, huzurlu yukaridan izliyor geride biraktigi yakinlarini. Onlarin mutlu olmasini istiyor, sanki o hala yanlarindaymis gibi cunku O'nun guzel anilari kaldi geride. Kisa omru bircok seveniyle doldu.
   Biliyorum geride kalan icin hicbir soz hafifletmez bu aciyi ama daha guclu olma zamani simdi. Zor gunler bekliyor aileyi. Soyluyorum ama kendi goz yaslarimi da tutamiyorum. Elimde degil. Zeynep yanimda olsa onu simsiki sarar, basini omzuma yaslardim simdi. Allah sabri eksik etmesin sizden. Soylenecek soz bulamiyorum.

  Bir Yorum Yazın

  designed by GeCe for personal use of Pratik Anne